Skip links

FABRİKAVİLLAEV

YAPAN FABRİKA

Mustafa Tezcan Mimarlık İnş. Müh. San. Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında mimarlık,alt yapı, üst yapı, çevre ve proje konusunda mimarlık , mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermek üzere Konya merkezli kurulmuştur.
Mustafa Tezcan Mimarlık yurtiçinde ve yurtdışında özel ihtisas gerektiren birçok projeyi başarıyla tamamlamış bulunmaktadır. Şirket kuruluşunun akabindeki ilk 2 senede yaklaşık 200.000 m² üzerinde özel ihtisas gerektiren 15 farklı projenin tüm mimarlık ve mühendislik kalemlerinin yanı sıra alt yapı, üst yapı , iç mekan ve çevre tasarımlarının uygulamalarını da tamamlayarak müşterilerine teslim etmiştir.
Bugün Konya’da faaliyetini sürdüren şirket yurt dışında Azerbaycan, Hindistan,İtalya ve Suudi Arabistan daki çalışmalarının yanı sıra İstanbul, Ankara,Karaman ve Kırıkkale’deki projelerini tamamlamıştır.
Pozitif, güvenilir, yenilkçi ve etkin bir şirket profili sergilemenin yanında ekonomik çözümler üretmek Mustafa Tezcan Mimarlık İnş. Müh. San. Tic. Ltd. Şti.’nin temel prensipleri arasında yer almaktadır.

Explore
Drag